Hea Hansa kasutaja

Paljud senised Hansa-tarkvara kasutajad on täna valiku ees, millise programmiga tööd jätkata. Toome siinkohal välja mõned Profiti eelised ja võimaluse, kuidas üleminek Profitile oleks Sulle lihtsam.

Profiti eelised:

 • Intuitiivne – programmi kasutamisega saab hakkama loogika ja varasema kogemuse põhjal.
 • Väljaostu võimalus, soodne rentimise võimalus – hind sõltub valitud moodulitest, paketist ja töökohtade arvust. Väljaostmine on soodsaim viis pikema aja jooksul programmi kasutada, kuna versiooniuuendused on tasuta, puuduvad iga-aastased kulutused programmile.
 • Funktsionaalne ja sidus programm – raamatupidamine, palk, põhivara, korteriühistu üüriarved, ladu jm moodulid on ühes programmis koos ja täielikult integreeritud.
 • Parandamise võimalus – parandada saab tehtud arveid, kandeid, baasandmeid jne, kuid seda saab vajadusel ka kasutajaõigustega piirata.
 • Drill down funktsioon – funktsiooni abil saab kiirelt liikuda ühest dokumendist teise, näiteks aruandest kandesse, kandest arvesse jne.
 • Baaspaketis 5-firma võimalus, bürooversiooniga piiramatu arv firmasid.
 • Baasandmete importimise võimalus Excelist Profitisse (kaubad, firmad, laoseis).
 • Tasuta kompetentne klienditugi.

Üleminek Hansa-tarkvaralt Profitile:

 1. Laadige meie kodulehelt alla Profit ja installeerige oma arvutisse.
 2. Laadige meie kodulehelt alla Hansa seadistustega varukoopia: (Hansa_seadistused_Profitile.zip)
 3. Avage Profit ja menüüs Programm- Varukoopiad, taastage varukoopia Hansa_seadistustused_Profitile.zip
 4. Sisestage vastavalt Profiti juhendile algsaldod ühe koondkandena või kannetena: deebetisse aktiva ja kulukontode jäägid, kreeditisse passiva ja tulukontode jäägid ülemineku kuupäevaga. Juhend avaneb F1-ga.
 5. Sisestage põhivarad vastavalt Profiti juhendile, amortisatsiooni arvestuse alguse kuupäevaks on programmi kasutusele võtmise päev.
 6. Sisestage või importige kaubad ja laoseis vastavalt Profiti juhendile.
 7. Sellega on jooksev seis Profitisse üle toodud ja saate alustada igapäevase tööga.

* Kuna Hansa-tarkvara versioonid kasutavad erinevaid kontoplaane, siis ei pruugi meie seadistused sobida kõikidele Hansa kasutajatele. Kui teie kontoplaan on pakutust erinev, saate lihtsasti teha muudatusi ja uusi kontosi juurde lisada.