Koolitused

Profiti koolitused Tartus

 1. Raamatupidamine Profitiga
  Koolitusel näitame kuidas Profiti programmiga võtta ülesse algsaldod, sisestada ostuarveid ja koostada müügiarveid. Põhivara amortisatsiooni arvestus. Pearaamatus kannete koostamine. Laekumiste ja tasumiste import pangaväljavõttelt Profitisse. Nipid-trikid!
 2. Palgaarvestus Profitiga
  Koolitusel näitame kuidas seadistada Profit palgaprogrammi. Uue töötaja ja tasuliikide sisestamine. Erinevad tasud töötajale ja maksustamine. Töökatkestuste ja väljamaksete sisestamine. TSD koostamine ja elektrooniline esitamine e-Maksuametisse. Palgaaruandlus.
 3. Üüriarvete koostamine Profit KÜ programmiga
  Korterite ja erinevate tasude sisestamine. Näitude ja püsitasude sisestamine. Üüriarvele tasude seadistamine, KÜ arvevormi kujundamine. Soovitame osaleda ka Profit raamatupidamise koolitusel! Teisele koolitusele soodustus 50%!
 4. Laoarvestus ja ostu-müügihaldus Profitiga
  Kaupade arvele võtmine lattu (ostuarvega, lao sissetuleku saatelehega), müügi korraldamine (pakkumised, tellimused, arved), kauba väljastamine laost saatelehega ja (koond)arve koostamine. Ladudevahelised liikumised, tootmised, mahakandmised. Inventuuride koostamine. Lao aruandlus.

Iga koolitus kestab 2 tundi. Maksumus 79€ (koos KM-ga). Korraga kahel või enamal koolitusel osaledes soodustus igale järgnevale koolitusele 50%!

Täida järgnev vorm, et koolitusele registreerida:

Registreerimise järgselt võtame Sinuga ühendust ning lepime kokku sobiva aja koolituse läbiviimiseks.

Majandustarkvara Profit kasutamise ja raamatupidamise alased koolitused

Registreerimine ja info telefonil 740 5980 või info@intellisoft.ee

Kohtumiseni koolitusel!