Meie eelised

Lihtsustamaks Sinu valikut, toome välja meie teenuse eelised:

Miks ettevõte peaks kasutama raamatupidamisteenust?

–  Raamatupidamisteenust kasutades, saate keskenduda oma ettevõtte arendamisele, innovatiivsusele ja muudele olulistele igapäeva toimingutele, mida ühe ettevõtte juhtimine ette näeb.
–  Raamatupidamisteenus on sobiv lahendus ettevõttele, sest see vastab kõigile raamatupidamisega seotud seadusandlustele ja nende muudatustele.
–  Raamatupidamine on korras ka siis, kui raamatupidaja jääb haigeks või on puhkusel.
–  Ettevõte ei pea palkama eraldi raamatupidajat, hoides kokku palga- ja koolituskuludelt. Lisaks jäävad ära kõiksugused kontori-,raamatupidamisprogrammi- ja riistvarakulutused.
–  Väiksemate ettevõtete puhul on raamatupidamisteenuse kulu efektiivne, igakuine kulu jääb alla mõnesada euro.

Teie ettevõtte raamatupidamise dokumentatsioon on korras

–  Kontrollime raamatupidamiseks vajalike dokumentide vastavust kehtestatud nõuetele.
–  Kirjeldame tehinguid vastavates registrites.
–  Hoiame kõik dokumendid süstematiseerituna kuni lepingu lõppemiseni.
–  Teostame raamatupidamisteenust vastavalt tellija raamatupidamise sise-eeskirjadele.
–  Koostame seadusandlusele vastavaid, korrektseid raamatupidamisaruandeid.
–  Teostame käibe-, tulu- ja sotsiaalmaksuarvestust.
–  Koostame statistilisi aruandeid.
–  Aitame kinni pidada seadusandlusest tulenevatest tähtaegadest.

Kompetents

Meie raamatupidajad on oma ala asjatundjad, kel on väga pikk kogemus erinevate ettevõtete finantsidega.  Järjepidevalt tegeleme töötajate koolitamise ja täiendusõppega.
Lisaks oma ettevõtte töötajate koolitamisele viime ka ise läbi raamatupidamise koolitusi. Tänu majandustarkvara Profiti arendamisele, puutume kokku erinevate ettevõtetega,
kelle tegevusvaldkonnad on väga erinevad. See on ka meie üks suurimaid eeliseid konkurentide ees.

Paindlikkus

Meie peamine eesmärk on lähtuda kliendi vajadustest. Teenus võib hõlmata andmete üle vaatamist, vajadusel parandamist ja aastaaruande koostamist.  Või siis raamatupidamise täisteenust. Lisaks teenusele pakume võimalust kasutada Profiti programmi, tänu millele saame raamatupidamisteenuse hinda alandada, kuna jääb ära andmete topeltsisestamine. Programmi arendajatena saame luua ettevõttele sobivad arvete ja aruannete vormid. Pakume raamatupidamisteenust oma tarkvaraga, mille loomise ja arendamisega tegeleme me ise. Majandustarkvara Profit on laiatarbetarkvara, mida kasutavad suured kinnisvara halduse ettevõtted, kindlustusfirmad ja teised laia haardega tegijad. Kui sinu ettevõte vajab oma tegevuseks spetsiifilist lähenemist ja programmi, on sul võimalik tellida Intellisoftilt programmiarendus, mis ühildub kogu sinu ettevõtte raamatupidamisega.

Järjepidevus

Teeme oma tööd professionaalselt. Tööd planeerides pakume mõistlikuid tähtaegu ja peame neist kinni. Tööpäevadel oleme telefoni teel ja kontoris kättesaadavad.

Asukoht

Meie kontor on Tartus, Raekoja platsist 500 meetri kaugusel, kaasaegses kontoriruumis, kus on meeldiv töötada ja klientidega kohtuda. Oleme avatud tööpäevadel kella 9-st 17-ni.