Dokumentide sildistamine Profitis

Soovime teavitada, et meie tarkvaralahendus Profit on saanud olulise uuenduse, mis võimaldab dokumentidele lisada silte. See uus funktsioon võimaldab kasutajatel märgistada dokumente, mis vajavad tähelepanu, näiteks võib pearaamatupidaja täiendamist vajavate arvetele lisada sildi “NB”, mida müügimees saab hiljem näha ja dokumente vastavalt parandada.

Uus funktsioon on paindlik ja kasutajasõbralik, võimaldades kasutajatel:

  • Luua oma silte vastavalt vajadusele.
  • Lisada dokumendile mitu silti, mis aitavad dokumente paremini organiseerida ja sorteerida.
  • Määrata siltidele värve ja prioriteete, et oleks lihtsam leida kõige olulisemad dokumendid.
  • Näha siltide värve nii dokumentide nimekirjades kui ka dokumendi kaardil, muutes sildid visuaalselt silmatorkavamaks ja kergemini äratuntavaks.
  • Filtreerida ja otsida dokumente siltide abil, mis aitab kasutajatel kiiresti leida kõik dokumendid, millel on kindel silt või mis vastavad muudele otsingukriteeriumitele.

Profit oskab silte lisada dokumentidele automaatselt teatud tegevuste käigus. Näiteks e-arve operaatorilt imporditud ostuarveid võib ära sildistada selleks, et kasutaja märkaks uusi arveid ja oskaks neid üle vaadata.

Tulemas on ka teised automaatse sildistamise võimalused.

Esialgu on sildistamise võimalus müügi- ja ostudokumentidel. Edaspidi lisandub see funktsioon ka teistesse Profiti registritesse.

Loodame, et see uus funktsioon aitab teie igapäevast tööd tõhustada ning muudab teie dokumentide haldamise lihtsamaks ja tõhusamaks.

Kui leiate uusi viise, kuidas teha Profiti kasutamist mugavamaks automaatse sildistamise funktsiooni abil, andke meile teada, lisame neid funktsioone.