Profiti uuendused jaanuaris

Anname teada Profiti hiljutistest arendustest ning lähiaja tulevikuplaanidest: Uue käibemaksuga seotud täiendused, panga väljavõtte import, mobiilne inventuuriäpp ja palju muud.

Uus käibemaks ja uus käibedeklaratsiooni vorm


Eelmise aasta lõpus saime valmis käibemaksumäära ülemineku protseduuri. Nüüd on valmis uuendus, mis sisaldab uut KMD vormi (nii väljatrükivorm kui elektrooniline vorm).
Kui teie Profiti versiooni number on väiksem kui 3028, soovitame kindlasti programmi uuendada.
Aruande 2023 aasta seadistused automaatselt kantakse 2024 aastasse, kindlasti vaadake seadistusi üle. 2024 aasta seadistused ei mõjuta 2023 aastat (alates Profiti versioonist 3028). Profiti versiooni saab kontrollida menüüs Abi/Programmist.

Panga väljavõtte import


Lõime mooduli, mis võimaldab importida kogu panga väljavõtet ning genereerida selle alusel Profiti dokumente (laekumised, tasumised, kanded). Uue mooduli kasutuselevõtt oluliselt vähendab raamatupidaja poolset sisestamise tööd. Hetkel käib sisemine mooduli testimine ja lähiajal plaanime jätkata testimist valitud partneritega.
Kui soovid olla esimeste mooduli kasutajate seas, võta palun meiega ühendust. Omalt poolt pakume igakülgset abi mooduli seadistamisel ning soodushinda rendile selle aasta lõpuni.

Mobiilne inventuuri tööriist


Veel üks uus tööriist, mida aktiivselt testime ja kogume kasutajate tagasisidet – inventuuri läbiviimise äpp, mis töötab mobiilis ja võimaldab korraga mitmel kasutajal sisestada kaupade koguseid. Jääb ära andmete sisestamine või kopeerimine Profitisse. See võimaldab oluliselt vähendada inventuuri sisestamise aega. Kauba otsimine käib käsitsi või saab skännida ribakoodi. Rakendus ise on tasuta, kuid nõiab API kasutuselevõttu. Võta ühendust, kui soovid rakendust testida!

Väiksemad täiendused ja parandused