Liidestus E-arveldajaga e-arvete saatmiseks

Meil on hea meel teatada, et nüüd on võimalik e-arveid väljastada ja vastu võtta ka läbi E-arveldaja. Kui te pole e-arvete saatmist ja vastuvõtmist veel kasutanud, siis soovitame teil kindlasti selle funktsiooni katsetada kuni suve lõpuni täiesti TASUTA. 

Pakkumine kehtib liitudes enne 30.04.2023.a.

Kui kasutate meie e-arve moodulit ja E-arveldajat operaatorina, ei kaasne sellega mingeid täiendavaid kulusid e-arvete vastuvõtmise ja saatmisega. E-arved mooduli renditasu on sügisest teile ainult 10 eurot kuus või 100 eurot aastas + km. Bürooversiooni korral lisandub iga e-arveid moodulit kasutava lisafirma eest 1 euro kuus või 10 eurot aastas + km. Teil on võimalik ka teenusest loobuda igal ajal, kui te seda enam ei vaja.

Kui soovite meie uut funktsiooni tasuta katsetada, saadame teile uue aktiveerimise võtme Profitile ja autentimiskoodi e-arveldaja kasutuselevõtuks. Liitumiseks saatke meile järgmised andmed:

  • Firma nimi
  • Registrikood
  • E-posti aadress, millega e-arvete võti hakkab olema seotud

Meie eesmärk on pakkuda teile parimat võimalikku teenust ning loodame, et e-arve moodul muudab teie igapäevase töö lihtsamaks ja mugavamaks.

Kui teil on küsimusi või vajate abi liitumisel, võtke meiega ühendust. 

Tutvu e-arvete mooduli infoga mooduli leheküljel.