Profit

Profit on lihtne ja kasutajasõbralik majandustarkvara, mis sõltuvalt valitud moodulitest sobib nii väike- kui suurettevõtetele. See tähendab, et firma kasvades ei teki vajadust programmi välja vahetada vaid saab lisamoodulite näol programmi funktsionaalsust laiendada.

Rohkem kui 40 erineva mooduli abil saate komplekteerida just teie vajadustele sobiva tõhusate tööriistade komplekti.

Kui olemasolevate moodulite funktsionaalsusest ei piisa, oleme valmis arendada ettevõttespetsiifilist lahendust.

Profitit saab kasutada nii pilvelahendusena kui ka täiesti autonoomselt isegi ilma internetiühenduseta. Pilvelahenduse puhul saate hoida andmeid meie või enda serveris.

20 aastat majandustarkvara arenduse ja kasutajate toetamise kogemust annavad kindluse, et saame lahendada igat probleemi.

Profit abistab järgmistes valdkondades:

  • finantsarvestus;
  • ostu-müügihalduse korraldamine;
  • laoarvestus ja tootmine;
  • palgaarvestus;
  • e-kaubandus;
  • korteriühistu üüriarvete koostamine.

Turul oldud 20 aastat on Profitile toonud üle 1000 rahuloleva kasutaja.

Peamisteks eelisteks on kasutajad toonud välja programmi lihtsuse, loogilise ülesehituse, parandamise ja kustutamise võimaluse ning suurepärase klienditoe. Kasutame programmi ise igapäevaselt töös, seega oleme praktikud, mitte teoreetikud.

Majandustarkvara Profit on arukas investeering nii alustavale kui ka juba tegutsevale ettevõttele. Professionaalsed teenindajad, mitmekülgsed võimalused ning igakülgne abi ja usaldusväärsus on need, mis teevad Profitist parima tarkvara!

Tutvu Profiti moodulitega siin
 
Lae alla demo ning alusta kasutamist juba täna!