E-arvete seminar 26.04.2023

Hea Profiti kasutaja,

Oleme märganud, et e-arvete väljastamine ja vastuvõtmine võib mõnel juhul tekitada segadust ning seetõttu soovime sulle pakkuda võimalust osaleda tasuta seminaril, mis annab ülevaate kõigist Profiti e-arvete funktsioonidest.

Seminar toimub 26. aprillil kell 10.00 -11.00 Zoomi vahendusel ning selle käigus näitame reaalajas, kuidas e-arvete väljastamine ja vastuvõtmine Profitis käib. Samuti räägime siltide kasutamisest ning sellest, millised eelseadistused on vajalikud e-arvete vastuvõtmiseks.

Meie eesmärk on anda Sulle täielik ülevaade funktsionaalsusest ning vastata kõikidele tekkinud küsimustele. Seega, kui soovid enda jaoks selgeks teha, kuidas e-arvete tööpõhimõtted tegelikult toimivad, siis ära jäta võimalust kasutamata ning registreeru kohe.

  • Tuletame meelde, et kui võtad aprillis e-arvete mooduli kasutusele, saad terve suve e-arvete saatmist ja vastuvõtmist tasuta proovida. 
  • Seminaril osalemisega või tasuta e-arvete mooduli tasuta prooviperioodil kasutamisega ei kaasne sinu jaoks mingeid kohustusi.

Seminaril osalemiseks vajalik registreerimine: